DEEP CONNECTION
PRO PÁRY

Jedno odpoledne. Chvíle pro vás. Chvíle pro váš vztah. Chvíle, která vám utkví v hlavě i srdci.  Pojďte to s námi proŽÍT.

Jedno odpoledne...

Necháte vše za sebou a věnujte se pouze sobě a svému vztahu. Budete opravdu spolu…  Deep connection vám takový zážitek přinese, budete mít prostor se více sblížit, věnovat si pozornost, dojít k vzájemnému porozumění, prožít si svůj vztah. Naplno. A to chcete, ne? 😀

Co se bude dít?

Celý koncept Deep connection je převážně zaměřený na vás dva. Zároveň budete sdílet s ostatními a čekají nás i společné aktivity, ne fakt nemusíte míst strach 😉 Ve skupině partnerských dvojic vzniká fajn prostředí – místo pro sdílení a vzájemnou inspiraci. 

Témata jsou zaměřená na mužsko-ženskou dynamiku, komunikaci, prožitek, emoce, práci s podvědomím, vzájemné sdílení. Všechna cvičení jsme připravili tak, ať si je můžete opravdu prožít, nebudeme vás nudit teorií, čeká vás jeden velký zážitek! 

Malý spoiler, bude společná hostina 😉

Kdy? V kolik a za kolik?

Termín následující akce Deep connection najdete níže.
Začínáme vždy ve 13:00 a budeme končit v 19:30. Určitě po skončení akce bude prostor si více popovídat, tak si nechte raději hodinku rezervu 😀

Za kolik? Pro oba vás to vyjde na 2800,- když to stihnete s předstihem. Jinak plná cena je 3500,- 

Pár okamžiků z minulých Deep connections...

Pro koho je Deep connection:

Pro koho Deep connection není:

Nejčastější otázky:

Všechno nové a neznámé je pro nás svým způsobem výstupem z komforní zóny. Ostatně i váš partner byl pro váš neznámý. Pamatujete na první rande? 
A stálo to za to, ne?

Otázka pro toho druhého: „Co je to, co Ti brání zúčastnit se Deep connection pro páry?“

Rozvedete tak diskuzi. Dozvíte se, co ten druhý potřebuje, jaká informace mu chybí… A budete mít za sebou zároveň první cvičení 😉

Ne. Určitě se nejedná o terapii. Jedná se o zážitkový program pro páry. Některá cvičení však mohou mít terapeutický přesah. 

V úvodní části se zaměříme na vzájemné seznámení, největší část programu je věnována aktivitám v párech. Každý blok bude zakončen společným sdílením, kde si budeme vzájemně sdílet dojmy, pocity a uvědomění. 

Všechna cvičení jsou pozvánkou, nikoliv povinností

Ne. Na minulých akcích jsme měli páry i v jiném složení a bylo to super 😉 

Zarezervuj si svoje místo včas!