TEAMBUILDING
PRO PÁRY

Párový teambuilding je setkání partnerských dvojic, které chtějí posílit svůj vztah, mít společný pozitivní zážitek. Cílem je upevnit důvěru a komunikaci mezi partnery a zároveň si užít zábavu a legraci. 

Společné zážitky posouvají vztah dál

Život je plný shonu a starostí a snadno se může stát,  že zapomínáme na to, co je opravdu důležité. V každodenním stresu se stává, že žijeme jen vedle svých partnerů, ale ne opravdu s nimi. Denní rutina a povinnosti nám brání v tom, abychom si užívali kvalitní společný čas, byli opravdu spolu – stáváme se spíše spolubydlícími

Vztah není jen o lásce, ale i o práci na nás samých...

Budovat vztah není snadné a vyžaduje to čas, úsilí a motivaci. Bez péče se může rychle stát, že vztah vyschne a ztratí svou krásu a sílu. Vyžaduje to odvahu, odhodlání a hlavně vůli na sobě pracovat a vytvářet společné pozitivní momenty. Věříme, že v životě takové okamžiky máte, a proto dobře víte, jak jsou pro vztah důležité…

Den pro Vás, den pro vztah

Vytvořte si další takový zážitek, nechte na jeden den vše za sebou a věnujte se pouze sobě a svému vztahu. Buďte opravdu spolu…  Teambuilding pro páry vám takový zážitek přinese, budete mít prostor se více sblížit, věnovat si pozornost, dojmout se, obejmout se, dojít k vzájemnému porozumění, prožít si svůj vztah.

Nedostatek pozitivních zážitků je jedním z nejčastějších příčin konce vztahu:

Dejte svému vztahu péči, kterou si zaslouží. ​

Párový teambuilding

💑

💪

Párový teambuilding je příležitostí, příležitostí pro váš vztah. Příležitostí, kdy můžete být opravdu spolu – budete mít prostor se lépe poznat, projevit emoce, vyznat city – sblížit se. 

Při párovém teambuildingu využíváme různé druhy aktivit a expresivních technik. Při plnění společných úkolů zlepšíte své dovednosti jako je: vzájemná podpora, komunikace a společné sdílení. Ujasníte si jednotlivé role ve vztahu, nasdílíte si své hodnoty a vzájemná očekávání. 

V páru i ve skupině

Celý koncept párového teambuildingu je o vzájemných interakcích mezi partnery ale zároveň také mezi jednotlivými páry. Ve skupině partnerských dvojic vzniká bezpečné prostředí – místo pro sdílení a vzájemnou inspiraci. Najít stejně smýšlející páry a vytvořit si nové přátelství může být pro váš vztah nesmírně prospěšné. V prostředí, kde se cítíte bezpečně a můžete být autentičtí, se budete cítit více uvolněni a schopni otevřeně komunikovat. 

Párový teambuilding provází vzájemná inspirace, sdílení v komunitním kruhu, respekt a pochopení. Přijeďte si vytvořit podobné pocity a zážitky jako účastníci minulých akcí:

Pro koho je párový teambuilding:

Pro koho párový teambuilding není:

Nejčastější otázky:

Přijít do nového prostředí, seznamovat se s novými lidmi bývá pro mnohé z nás výstupem z komfortní zóny. Jsme v tom s Vámi, taky se stydíme, také máme trému. Také Vás neznáme. Pojďme to společně zbořit. Pojďme se poznat. Nejistota a strach nám nemůže přece bránit dosáhnout našich cílů.

Můžeme Vás ujistit, že všechny páry, které se teambuildingu pro páry účastnily, potvrdily, že jim společnost ostatních párů byla příjemná, obohacující. A že právě díky kolektivu si mohli den takhle užít. 

Pokud si jeden z vás není jistý, zda by chtěl na akci dorazit, položte si dvě otázky:
Co se stane, když přijedete? Co se stane, když nepřijedete?
Pracovat na vztahu je mnohem těžší než nedělat nic…
Jakou cestu si volíte?

Ne. Určitě se nejedná o terapii. Párový teambuilding je zážitkovu akcí pro páry, které chtějí posílit svůj vztah, mít společný pozitivní zážitek. Cílem je upevnit důvěru a komunikaci mezi partnery a zároveň si užít zábavu a legraci. 

Teambuilding pro páry bude probíhat v příjemné atmosféře. Celý den je rozdělen do jednotlivých bloků. V úvodní části se zaměříme na vzájemné seznámení, největší část dne je věnována aktivitám v párech. Každý blok bude zakončen „komunitním“ kruhem, kde si budeme vzájemně sdílet dojmy, pocity a uvědomění. V průběhu zařazujeme také činnosti zaměřené na práci ve skupině, díky kterým pojedeme všichni na stejné vlně. 

Na začátku párového teambuildingu od nás uslyšíte: „Pokud vám nějaká aktivita nebude příjemná, nemusíte ji dělat. Stačí za námi přijít a diskrétně nám to sdělit.“

Věříme, že takových aktivit bude naprosté minimum, respektive žádná aktivita nebude pro vás tak velkou výzvou, kterou byste nezvládli. 

Ano, ano, ano! Můžete se ptát nás, ostatních párů, vašich partnerů…
Každá blok dne bude zakončen „komunitním“ kruhem, který bude prostorem pro vzájemné sdílení a otázky.

Na koho se můžete těšit?

Sedm párů a tři lektoři – Vláďa, Zuzka a Míša. A už teď vám můžeme slíbit, že uděláme maximum pro to, abyste z akce odjížděli se zamilovanou jiskrou v očích a úsměvem na tváři. Těšíme se na Vás!

Orientační program:

1. blok (10:00 – 11:30)

Seznámení, skupinové aktivity 
úvodní aktivity párového teambuildingu

obědová pauza (11:30 – 12:30)

2.blok (12:30 – 14:00)
Práce v párech, společné aktivity, vzájemné sdílení

krátká přestávka (14:00-14:30)

3.blok (14:30 – 16:00)
Práce v párech, společné aktivity, vzájemné sdílení

4.blok (16:00 – 17:00)
Komunitní kruh, vzájemné sdílení, zpětná vazba
Zakončení akce

 

 

Fotogalerie:

Chci na Teambuilding pro páry!