Jak zvládnout žárlivost

Tenhle nadupaný kurz Vás naučí, jak pracovat se žárlivostí. V jedenácti animovaných lekcí porozumíte žárlivosti i tomu, jak s ní pracovat a následně ji zvládnout tak, aby Váš život a vztahy neměnila v peklo.

Co v kurzu najdete?

  • 11 animovaných lekcí
  • 11 videokomentářů
  • 11 kvízů
  • Bonusové materiály a videa
  • Bonusová lekce: Jak mluvit o žárlivosti (např. s partnerem/partnerkou)

Co se v kurzu naučíte?

Podíváme se na žárlivost z pohledu neurovědy. Žárlivost nejčastěji vnímáme jako strach. Strach z opuštění, ze samoty, ze zrady… S vyvolanými emocemi se velmi těžko pracuje. Naše logika je utlumená. Žárlivost často chápe jako emoci, ale ve skutečnosti to tak úplně není. Žárlivost je myšlenskový vzorec, který emoce vyvolává. To, jak myslíme, jsme se naučili, je to něco s čím, lze pracovat, měnit, nahradit. V kurzu se naučíte, jak ven z bludného kruhu žárlivosti.

Na začátku stojí myšlenka. Ta vyvolá emoci. Protože ale mozek nerozlišuje, zda je věc skutečná nebo není, spustí v těle chemickou reakci. Ta se samozřejmě projeví naším chováním. A to vede… K nové myšlence. A zase znovu dokola…

V kurzu získate několik pohledů, jak je možné na žárlivost nahlížet a jak s ní pracovat. Každému bude vyhovovat něco jiného, mohu potvrdit z vlastní zkušenosti s klienty na konzultacích. V animované části lekce objevíte vždy téma lekce, vše potom budeme společně implementovat do života ve videokomentáři.

Každá lekce je doplněná o praktický úkol, který Vám pomůže žárlivost zvládat v reálných situacích. Všechna cvičení jsou založena na koučovacím přístupu a jsou podložená neurovědou.

Lekci dokončíte kvízem, který Vás s humorem provede k další lekci.
Nikam nespěchejte. Jedna lekce, jeden den, klidně déle.

Jak dlouho kurz trvá?

Ze zkušenosti mohu říci, že implementovat informace a nástoje ze všech dvanácti lekcí trvá minimálně měsíc. Žárlivost je opravdu velké téma, myšlenkový vzorec, čím časteji ho opakujeme, tím těžší může být ho nahradit. Proto jsme kurz rozdělili do jednotlivých lekcí, které Vás celou problematikou žárlivosti provedou.

Přístup do kurzu budete mít napořád, můžete se k němu kdykoliv vrátit. Třeba i s partnerem nebo partnerkou.

Na koho se můžete v kurzu těšit?

Zuzana Janebová, lektorka, mentorka a akreditovaná koučka u mezinárodní organizace ICF. Klidně mi ale říkejte Zůza. Budu Vás provázet celým procesem zvládnutí žárlivosti a můj hlas uslyšíte v animovaných lekcích a uvidíme se ve videokomentářích.

Vladimír Janeba, jakožto animátor kurzů a spoluautor struktury kurzu. Celé prostředí kurzu a vizuální podoba kurzu je v mých rukách.

Vzkaz od těch, kteří kurzem prošli:

Další vzkazy si můžete poslechnout:

Doživotní přístup!

1990 

Pokud stále na kurzem přemýšlíte, máme pro Vás přichystanou první lekci zdarma! Níže naleznete celou strukturu kurzu – celý kurz je členěn do tématických sekcí a jednotlivých lekcí. První lekce z kurzu je pro Vás právě teď přichystaná! Vydejte se na cestu za nežárlením…

Pojďte do toho!

Lekce z kurzu:

Víme, investovat do seberozvoje je někdy težké, přece jen nemá střechu, nenajíte se toho a ani to nemá volant. Je to ale to, co nám lidem přináší dlouhodobou životní spokojenost. Naším mottem je: „Buď zítra lepším, než jsi byl dnes.“

Vykroč i Ty za lepším zítřkem společně s námi 😉 Uvidíme se v kurzu!

Doživotní přístup!

1990