Zbav se emoční závislosti

Koupit kurz

Emoční závislost je „jenom“ důsledek nastavení mysli. Důsledek toho, že člověk staví svoji osobnost na někom jiném. Důsledek toho, že se vzdává svého života… Sám sebe. A někdy to dojde až k pocitu, že partner nebo partnerka do jisté míry zodpovídá za jeho životní štěstí… Aneb když jsi s ní(m), cítíš se skvěle. Když ale odchází, je situace úplně jiná… Chybí Ti. Stýská se Ti… Po něm, nebo po tom, kým jsi vedle něj?

Nejste v tom sami. Tohle mi řekla na konzultaci moje klientka Eliška:

„Odchází, i když ví, jak mě to moc bolí… Nerozumím tomu.“ (Eliška P.)

Pokud člověk cítí závislost na druhém, je logické, že bude chtít, aby to druhý měl stejně. Je velmi těžké pochopit, že to někdo může mít jinak – obzvlášť když se jedná o někoho tak blízkého.

Někoho, kdo:
„Je pro mě vším, je mým smyslem života, chci ho dělat šťastným…“ (Anna S.)

Dělat druhé šťastné je naprosto v pořádku, ale ne na úkor sebe, svojí identity, svého života, svého štěstí. Láska neznamená se vzájemně obětovat. Láska neznamená být na někom závislý…

„Vždycky mi přišlo, že je to součást lásky…“ (Domink S.)

Principy emoční závislosti nemají s principy lásky nic společného, bohužel je to ale často vnímáno opačně. Mnoho lidí, schová svoji emoční závislost za slovem láska… „Takhle láska vypadá…“
Ne, nevypadá.

Možná i Vy máte pocit, že se Vám to jen tak děje. Možná ale jen neznáte způsob, jak jinak by to mohlo ve vztahu fungovat. Pohádkové šťastně až do smrti evidentně nefunguje. Za spokojeným vztahem stojí spousta práce na sobě. Setkání se svými nevědomými vzorci, které je potřeba nahradit.

A k tomu přesně slouží tento kurz. Provede Vás, lekci za lekcí, krůček po krůčku, celým procesem zvládnutí emoční závislosti.

Koupit kurz

Vždy je dobré se podívat na věc s větší perspektivou…


Jak vnímají chování ovlivněné emoční závislostí druzí? Cítí lásku? Nebo nátlak? Nebo dokonce citové vydírání? Kým jsme pro druhé, když projevujeme svoji emoční závislost?

Možná je to to malé dítě v nás, které touží po pozornosti od svých rodičů…

Jenomže partner není rodič. Nemá povinnost uspokojovat naše emoční potřeby. A nikdy to tak nebude. Je na čase to dítě vzít za ruku a pomoci mu dospět… Víme, zní to drsně. Mluvíme ale z vlastní zkušenosti, sami jsme si tím prošli.

V kurzu tě provedeme celým procesem zbavení se emoční závislosti. Získáš nástroje, informace i perspektivu. To hlavní bude ale na Tobě – co lekce, to praktický úkol, úkol, který Tě ale dovede ke spokojenému vztahu… K sobě, i druhým.

Začni hned teď, první lekce jsme pro Tebe připravili zdarma:

Koupit kurz


✨Získat okamžitý přístup! ✨

980 

Zažívej lásku.
Bez trápení. 
Bez emoční závislosti.

Dovol si to.
Pro sebe…

Pro váš vztah
❤️