Spokojený intimní život

Ona chce málo, on zas hodně, nebo naopak… Každý chce něco jiného, ale přitom je to jedno a to samé: spokojený intimní život. V kurzu se naučíte, jak dosáhnout společného cíle, nebudeme hledat kompromisy, ale společnou cestu, jak oba partneři mohou být spokojení.

Intimní život? Je to něco, o čem se stydíme mluvit. Proto se nám zdá, že v tom jsme sami. Ale takovou situaci řeší spousta párů – často to ale zůstane 13. komnatou, kostlivcem ve skříni, něčím, s čím se smířeme. Tajemstvím… Nejste v tom sami! Provedeme Vás tímto tématem, odhalíme nezdravé vzorce diktované společností, reklamou i pornem. Zjistíte, jaké role si vzájemně hrajete, proč po delší době ve vztahu ztrácíte chuť na sex, ale i jak ji znovu probudit.

Protože je intimní život ve společnosti tabu téma – něco, o čem se nemluví, nemáme nástroje, jak dosáhnout spokojeného života. Sami jsme si touto cestou prošli. Tuto šesti letou cestu jsme pro Vás připravili do online kurzu tak, aby Vás maximálně podpořil na Vaší cestě.

Co v kurzu najdete?

  • 6 animovaných lekcí
  • 12 videokomentářů
  • Bonusové materiály a videa
  • Pohled muže a ženy

V kurzu propojujeme pohled ženy a muže

Kurzem Vás budeme provádět oba dva, tak abyste měli pohled na danou situace z více úhlů. Nabízí se také skvělá příležitost projít si kurzem společně s partnerem/partnerkou. Přece jen intimní partnerský život je záležitost minimálně dvou lidí…

Na koho se můžete v kurzu těšit?

Pohled ženy: Zuzana Janebová, lektorka, mentorka a akreditovaná koučka u mezinárodní organizace ICF. Klidně mi ale říkejte Zůza. Budu Vás provázet celým procesem zvládnutí žárlivosti a můj hlas uslyšíte v animovaných lekcích a uvidíme se ve videokomentářích.

Pohled muže: Vladimír Janeba, jakožto lektor, mentor, animátor lekcí a spoluautor kurzu. Celé prostředí kurzu a vizuální podoba kurzu je v mých rukách. Jo, a taky mi můžete říkat Vláďa.

Využijte tuto jedinečnou příležitost a zapracujte na spokojenosti v intimním životě společně s partnerem/partnerkou…

Doživotní přístup

980 

Pokud stále na kurzem přemýšlíte, máme pro Vás přichystanou první lekci zdarma! Níže naleznete celou strukturu kurzu – celý kurz je členěn do jednotlivých lekcí. První lekce z kurzu je pro Vás právě teď přichystaná! Začněte žít spokojený intimní život…

Víme, investovat do seberozvoje je někdy težké, přece jen nemá střechu, nenajíte se toho a ani to nemá volant. Je to ale to, co nám lidem přináší dlouhodobou životní spokojenost.
Vykroč i Ty za lepším zítřkem společně s námi 😉 Uvidíme se v kurzu!

Doživotní přístup

980