INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

ÚVODNÍ SEZENÍ ZDARMA (30min)

Online sezení v prostředí aplikace Zoom. Tato schůzka je prostorem pro vzájemné poznání se, identifikaci problému a nastavení dalších kroků… Odkaz pro připojení Vám dorazí na email, jakmile zarezervujete schůzku.

ONLINE SEZENÍ
(60min)

 Většinou probíhá s rozestupem jednoho týdne (čas na zpracování a impletování nových poznatků do života, ale zároveň jsme schopni udržet kontinuitu). Odkaz na připojení a údaje k platbě Ti dorazí na email, hned po zarezervování schůzky (o platbu Tě poprosím předem). 

Cena jednoho sezení je 1 200,- 

ŽIVOTNÍ ZMĚNA
(12 sezení)

Intenzivní tříměsíční program, kde Vám pomocí coachingu pomohu nastavit životní cíle, dokážete se poznat a následně změníte svůj život. Takže pokud chcete v životě zásadní změnu, ať už se týká vztahů, sebevědomí, nebo třeba vlastního businessu, je pro Vás tento program ta správná volba!

PROČ MI DŮVĚŘOVAT:
0 +
hodin konzultací​
0 +
spokojených klientů

Vím, jak je to těžký najít sama sebe, když jsi byl/a předtím roky úplně mimo svůj svět, nebo Tě ostatní využívali jako hadru na podlahu.
Vím, jaký to je procházet si úzkostí, mít strach z opuštění, žárlit, stavět sebevědomí na partnerovi. A taky vím, jak z toho ven, protože jsme to s partnerem dokázali. A věřím, že to může dokázat každý, kdo na sobě 
chce pracovat. Ano, je to sakra těžký, změna bolí, ale stojí to za to, protože zdravé respektující vztahy Ti dají pocit svobody, bezpečí, jistoty, přijetí a sounáležitosti. 

Představ si, že si už nikdy nebudeš brát osobně nadávky a citové výlevy ostatních. 
Představ si, že už nikdy nebudeš stát znechuceně před zrcadlem.
Představ si, že špatná nálada partnera, nepovede k Tvému sebeobviňování.
Představ si, že si zpracuješ vztah se svými rodiči a jejich nezájem, citové vydírání, nevhodné poznámky nebo manipulace už Ti neublíží.
Věříš si, znáš svoje hodnoty, víš, kam směřuješ, víš, kdo jsi a co chceš.
A taky víš, že se na sebe můžeš spolehnout!

REFERENCE